Cytat na dziś: piersi i trzęsienie ziemi

26Kwi10

„Wiele kobiet, które nie ubierają się skromnie, zwodzi młodych mężczyzn na manowce i szerzy cudzołóstwo w społeczeństwie, co zwiększa liczbę trzęsień ziemi”

Time for a Boobquake.

On Monday, April 26th, I will wear the most cleavage-showing shirt I own. Yes, the one usually reserved for a night on the town. I encourage other female skeptics to join me and embrace the supposed supernatural power of their breasts. Or short shorts, if that’s your preferred form of immodesty. With the power of our scandalous bodies combined, we should surely produce an earthquake. If not, I’m sure Sedighi can come up with a rational explanation for why the ground didn’t rumble. And if we really get through to him, maybe it’ll be one involving plate tectonics.7 Responses to “Cytat na dziś: piersi i trzęsienie ziemi”

 1. 1 Lajcik

  Ta teoria jest zdecydowanie lepsza teoria niż teoria latającego potwóra spaghetti.

 2. 2 trudnoswietie

  gwoli scislosci tego dnia na Tajwanie mialo miejsce silne trzesienie ziemi

  • 3 ztrewq

   Gwoli ścisłości, to po pierwsze, trzęsienia o sile 6.2 zdarzają się dość często, po drugie — w takim razie boobquake byłby bronią ofensywną (bo przecież akcja ośmieszania fundamentalisty nie miała miejsca w Tajwanie, tylko w Stanach i Europie).

   • 4 trudnoswietnie

    Akcja troche sie minela z celem bo – o ile dobrze zapamietalem – imam twierdzil, ze problem jest lokalny i dotyczy jedynie Iranu. Byc moze imam obawia sie tego, ze Bog jest moralnym relatywista, i ze masa krytyczna nieobyczajnych wystepkow powodujaca Gniew zalezy od kultury? Albo np Bog uwaza kobiety z Iranu za szczegolnie nieatrakcyjne? Niezbadane sa wyroki boskie

    • 5 ztrewq

     To prawda, że badania McCreight et al. mogą być uznane w najlepszym wypadku za pilotowe, i dla obliczenia koniecznych parametrów (masa krytyczna, lokalność efektu) oraz testowania uwarunkowań granicznych (gniew boski jako funkcja całki obnażonej powierzchni ciała po czasie) konieczne będą szerzej zakrojone oraz bardziej szczegółowe projekty. Być może należy uwzględnić także efekt muzyki rockowej oraz stosowania perfum.

 3. 6 janekr

  Czy w nowej, wymarzonej pracy tak Cię przycisnęło, że zniknąłeś z internetsów?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: