Cytat na dziś: Barbara Marciniak, dwanaście helis DNA

Barbara Marciniak

Kiedy ludzki DNA zacznie ponownie się grupować tworząc układ dwunastu helis i informacja zostanie uruchomiona, powstanie niewiarygodna moc. Jednostki, zbierając się po prostu i wspólnie postanawiając, czego chcą — stając się razem telepatycznymi odbiornikami energii z całego kosmosu — zmienią oblicze wszechświata.

Proces ponownego zwijania się waszego DNA nazywamy mutacją. Kiedy już, jako członkowie Świetlanej Rodziny, będziecie zdolni przyjąć tę mutację do swojego ciała, będziecie mogli zintegrować wasze dwanaście ośrodków informacyjnych. Zaczniecie rozumieć, że tworzycie wasze doświadczenia i nauczycie się stawać świadomymi twórcami. Co więcej, zaczniecie świadomie pamiętać, kim jesteście.

W miarę jak zacznie się otwierać wasz dziesiąty, jedenasty i dwunasty czakram, w waszym życiu pojawi się wiele energii spoza planety. Te energie pojawią się na planecie, kiedy coraz więcej was będzie utrzymywało wyższe częstotliwości wibracji. Dziesiąty czakram łączy się z układem słonecznym, jedenasty z galaktyką, a dwunasty z miejscem we wszechświecie. Kiedy utrzymacie te częstotliwości, przyniesiecie na planetę informację, która zadziwi i wstrząśnie przeważającą częścią świata.

— Barbara Marciniak, „Zwiastuni świtu”

Niewątpliwie, informacja o mutacjach, które są „procesem ponownego zwijania się DNA” zadziwia i wstrząsa. Jakoś lepiej potrafię przyjąć innych paranów — tych, którzy przynajmniej tworzą sobie jakiś własny, odrębny system, nie zahaczający o rzeczy, które można sprawdzić eksperymentalnie. OK, świat duchowy którego nie mogę zrozumieć ni poznać — dobra, z tym mogę żyć, uważam to za trele morele dziejące się tylko w waszych mózgach, ale niech wam będzie — wszystko się dzieje „tylko” w naszych mózgach. Ale proces ponownego zwijania się DNA?

O dwunastu helisach już tutaj było. Skąd się to wzięło, kto był pierwszy, kto wymyślił te dwanaście helis? „Bringers of the dawn” ukazało się w 1992. Czy Marciniak była pierwsza?

12 myśli nt. „Cytat na dziś: Barbara Marciniak, dwanaście helis DNA

 1. 12 helis. 12 czakramów. 12 apostołów. Napięcie 120 volt w gniazdkach w USA. 12 sefirot (OK, 10, ale to daltego że Żydzi schowali brakujące dwie, żeby nam zamącić w głowach). Jajka w pudełkach po tuzin. 12 cali w stopie. Koniec świata w 2012 roku. To nie może być przypadek!

  • Nie no, ja rozumiem dlaczego akurat dwanaście, ale interesuje mnie, kto wpadł na pomysł, żeby ludziom robiła się dwunastokrotna helisa DNA.

  • W oczach Bretschneidera błysnęła nadzieja. Dorzucił rzeczowo:
   – Na zamku w Konopiszcie jest dziesięć czarnych chorągwi.
   – A powinno być dwanaście – rzekł Szwejk popiwszy piwa.
   – Dlaczego sądzi pan, że dwanaście? – zapytał Bretschneider.
   – Żeby był równy rachunek, akurat tuzin. Łatwiej to zliczyć, no i na tuziny wszystko jest tańsze – odpowiedział Szwejk.

  • A, ale to i tak pani Marciniak ma palmę pierwszeństwa. O niewykorzystanym potencjale DNA pisał już Däniken — ale ciekaw jestem, czy to pani Marciniak wymyśliła te dwanaście helis, czy ktoś inny?

   Pani Marciniak chyba pisze po angielsku.

    • O ja, to jest niezły stuff:

     W środku mózgu mamy ulokowaną szyszynkę a ten gruczoł posiada master komórki mitochondriów. Obudzenie ośrodka szyszynki uruchamia nowy proces i odblokowuje pozostały świetlisty kod we wszystkich komórkach w ciele ludzkim. Rozpoczyna się wielki proces – aktywacja DNA. Każda z 12 nitek daje inne możliwości i zdolności. Jest źródłem energii i posiada własne chromosomy DNA.
     Definicja mówi
     – chroma – znaczy kolor,
     – soma – ciało (z greckiego).
     Inaczej kolorowe – tęczowe ciało.

     Nie mówiąc o rybosomalinie RNA.

 2. „Dziesiąty czakram łączy się z układem słonecznym, jedenasty z galaktyką, a dwunasty z miejscem we wszechświecie.”
  Normalnie Stargate.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s