Cytat na dziś: dwanaście helis

Każdy z nas ma podwójną helisę DNA. Jednak znajdujemy tworzące się dodatkowe helisy. W podwójnej helisie są dwa pasma DNA, które formują się w spiralę. To moje zdanie, że stopniowo ewoluujemy do 12-tu helis. Ten czas rozwoju, jak się wydaje, rozpoczął się w przeciągu ostatnich 20 do 5 lat. Jest to naukowa eksplanacja.

Labradon

18 myśli nt. „Cytat na dziś: dwanaście helis

 1. Zmiany nie będą podawane do wiadomości publicznej, ponieważ krąg naukowy jest zdania, że społeczeństwo mogłoby się tego wystraszyć!

 2. Słowo „eksplanacja” dodaje temu tekstu niewypowiedzianego uroku.

  współpracuję z telewizją Fox Network, która udowodniła, że pozaziemskie istoty odgrywają pewną rolę w fazie rozwojowej ludzkości na Ziemi. Najbardziej znane są filmy z serii „X – Files”

  Energia diety mierzona w mehahercach też jest dobra. Zaczynam mieć wątpliwości, czy ta strona jest na serio.

 3. Ja też na początku sądziłam, że to jakieś żarty (eksplanacja naukowa wejdzie chyba na stałe do mojego słownika), ale przez te stronę wlazłam na inną. I tam znalazłam informacje o dietach, które leczą raka.

  […]Kluczowym składnikiem diety Dr. Budwig jest olej z siemienia lnianego zmieszany z twarogiem lub jogurtem.[…] Dr. Budwig w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca zażywanie od 3 do 6 łyżek oleju z siemienia lnianego z co najmniej pół szklanki białego sera dziennie. I w ten oto sposób łącząc dwa łatwo dostępne produkty spożywcze w przeciągu trzech miesięcy możemy się pozbyć zielonkawych substancji z naszej krwi, a z nimi anemii i osłabienia, a co najważniejsze dysfunkcji wątroby i symptomów nowotworowych. […]Dr. Budwig za jej naukowe odkrycia nominowana była do Nagrody Nobla aż siedmiokrotnie, metoda ta i jej sukcesy są jednak oficjalnie światu nieznane……. […]

  I ręce mi opadły…

   • No pewnie.

    […]Dr. Budwig badając przez wiele lat krew poważnie chorych ludzi zauważyła, że miejsce czerwonej niosącej tlen hemoglobiny zastępują zielonkawo – żółte substancje.
    To tłumaczyło, dlaczego pacjenci z rakiem są tak słabi i anemiczni. Paza tym analiza krwi wszyskich bez wyjątku wskazywała na deficyt związków zwanych fosfatydami i lipoproteinami, przy nieobecności których komórki nowotworowe rozrastają się bez żadnej kontroli.[…]

 4. a mnie kompletnie rozwalilo to:
  „Mówi też, że w niektórych szczepionkach są podawane mikro bio-chipy służące kontroli i możliwości uśmiercenia. Przypomina, aby wspomagać się naturalnymi i holistycznymi metodami wzmacniania i uzdrawiania, aby pozbywać się negatywnych kodów. Sztuczne wirusy były już przez ludzi pokonywane nie raz. Kosmiczni medycy aktywują w nas gen nieśmiertelności uodparniający nas na wszelkie wirusy. Nie chodzi tylko o depopulację lecz o uniemożliwienie masowego przebudzenia i wstępowania – chorzy ludzie są łatwiejsi do manipulowania.”

  No i teraz juz wiadomo dlaczego cioteczka chorowala po szczepionce, pewnie organizm sie jej bronil przed mikro-chipem.

 5. „Ale ja i tak w końcu napiszę o potrójnej helisie DNA i / lub PNA, bo to strasznie ciekawe.”

  Wlaśnie bardzo bym prosił, bo od kiedy to przeczytałem, usiłuję sobie to wyobrazić – przede wszystkim, czym ta struktura byłaby stabilizowana i jak wtedy działałyby transkrypcja, translacja i w ogóle komplementarność. Z dwunastokrotną jest łatwiej, bo da się wyobrazić sześć podwójnych. Ale trzykrotna? Przerasta mnie, a jednocześnie frustruje mnie świadomość, że Jacek Dukaj na pewno by to potrafił sensownie wymyślić.

  Ta energia w megahercach to pikuś w porównaniu – w chemii fizycznej czasem się wymiennie mówi o energii i częstotliwości fotonu. Miskidomleka, niepotrzebnie się tym podniecasz, se zawsze możesz przemnożyć przez Plancka, jeśli już koniecznie chcesz mieć w dżulach (e równa się hani, te klymaty).

  • Muszę Cię rozczarować. To nie jest tak, że jest ileśtam megabaz (megabase) w potrójnej helisie, tylko że lokalnie tworzą się takie nietrwałe struktury. Krótki odcinek DNA (oligonukleotyd) może doczepić się specyficznie do podwójnej helisy. Jeśli trafi na miejsce zawierające jakiś sygnał regulacyjny (np. promotor), to blokuje ten sygnał (np. transkrypcję RNA). Dlatego ma to powiązania z medycyną — teoretycznie możnaby w ten sposób wyłączać na życzenie konkretne geny.

   W praktyce chyba to tak łatwo nie działa, o wiele lepiej działają siRNA (małe, antysensowe RNA), które specyficznie blokują różne mRNA. Nie wiem dokładnie, ale pewno dlatego, że siRNA nie muszą zostać przetransportowane do jądra komórkowego.

   • (małe, antysensowe RNA)

    Ej, nie pisz tak, bo za chwilę przeczytamy, że NWO w tajemnicy faszeruje ludzi małymi, antysensowymi RNA, żeby utrudnić albo uniemożliwić im poznanie sensu tego, co się dzieje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s