Szczepionka zamieniła człowieka w Hulka

Po oddaniu tej newralgicznej bazy szczepionkowych danych prywatnej firmie do ukrycia, dane te nie miały już nigdy więcej ujrzeć światła dziennego i miały stać się niedostępne dla innych badaczy. (…) Dotychczas tylko dwóm naukowcom, Markowi i Davidowi Geierom po całorocznych walkach z CDC i z pomocą Kongresu udało się do niej dotrzeć.

Prof. Maria Dorota Czajkowska-Majewska

Porf. Majewska się myli. Nie dwóm, ale trzem. Pierwszych dwóch szybko zresztą zostało wyeliminowanych przez tajne służby CIA. Zastąpiono ich marionetkami, klonami, które celowo publikują jawnie nienaukowe, oczywiste bzdury. Ma to rzecz jasna na celu zamydlenie oczu, dyskredytację uczciwych naukowców, którzy mają odwagę przeciwstawić się skostniałemu establiszmentowi.

The Incredible Hulk - efekt tiomersalu?

The Incredible Hulk - efekt tiomersalu?

Trzeci naukowiec to ja. Włamałem się do tajnych archiwów rządu światowego i uzyskałem dostęp do skrzętnie ukrywanych informacji, bazy danych znanej pod kryptonimem VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System). Niestety, pozostawiłem ślady i wiem, że mnie już namierzają. Muszę się zatem spieszyć zanim po mnie przyjdą. Oto, jak włamałem się do bazy VAERS:

Oczywiście, nawet ta tajna baza danych została poddana cenzurze. Na próżno szukać tu wpisu Dr Jima Laidlera, którego szczepionka na grypę zamieniła w Niewiarygodnego Hulka:

…a few years ago I entered a report that an influenza vaccine had turned me into The Hulk. The report was accepted and entered into the database.

Oczywiście, są tacy, którzy twierdzą, że to była prowokacja mająca uwidocznić słabość publikacji opartych o dane z bazy VAERS — nawet sam Dr Laidler tak teraz twierdzi, ale wszyscy możemy się domyślić, że to jest to wynik presji betonu w środowisku naukowym. Nie ma żadnych wątpliwości, że The Hulk został przez nich zrekrutowany. Historia Dra Laidlera jest pouczająca: początkowo był odważnym naukowcem, który walczył z autyzmem swoich dwóch synów na przekór środowisku konwencjonalnej medycyny. W pewnym momencie został jednak zwerbowany — sam wymyśla jakieś historyjki o „otworzeniu się oczu„, ale wszyscy wiemy, jak zapewne było naprawdę.

Ponieważ informacje z tajnej bazy danych wyciekły, CIA i Illuminaci robią wszystko, by tą bazę zdyskredytować. Źli ludzie manipulują bazą VAERS wprowadzając do niej fikcyjne i sprzeczne informacje. Przekonują, że w VAERS nie ma prawdziwej kontroli prawdziwości wprowadzanych danych, bo każdy może je wprowadzić — głupota! Baza danych należąca do CIA, CDC i Illuminatów i nie ma kontroli?! Mówią, że VAERS zawiera tylko temporalne, a nie przyczynowo-skutkowe związki — a więc wszelkie zdarzenia, które nastąpiły po szczepieniu. No ale przecież jeśli coś następuje po szczepieniu, np. otwarte złamanie nogi, dwója w szkole, ząbkowanie albo wygrana w totka, to nie jest to tylko ślepy przypadek!

Oczywiście, to wszystko dowodzi tylko bezsilności ślepców, ich arogancji i chłodu emocjonalnego. Nie mają już argumentów, więc uciekają się do faktów. A przecież wszyscy już dzięki bazie VAERS wiemy, że autyzm wywołują szczepionki oraz procesy wytaczane koncernom farmakologicznym.

Muszę już kończyć. Z oddali słychać szept wirników: lecą po mnie swymi czarnymi helikopterami. Odważyłem się wypowiedzieć prawdę, więc teraz się za mnie zabiorą. A tyle mam jeszcze do przekazania…

6 myśli nt. „Szczepionka zamieniła człowieka w Hulka

  1. Dziękuję wszystkim za przesłanie mi utraconej kopii. Porobiłem coś dziwnego w czasie równoległej edycji dwóch (jak myślałem) a jednej (w rzeczywistości) notek, wobec czego Hulk nagle został zastąpiony nieopublikowaną notką. W „previous versions” tejże znalazłem oryginał hulka. Uff!

  2. @ „Muszę już kończyć. Z oddali słychać szept wirników: lecą po mnie swymi czarnymi helikopterami. Odważyłem się wypowiedzieć prawdę, więc teraz się za mnie zabiorą. A tyle mam jeszcze do przekazania…”

    Święty Synod Reptilian chętnie pana wysłucha…

  3. Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie ma czegoś takiego jak tajny rząd światowy i (nieistniejąca) organizacja Illuminatów w żadnym razie nie aspiruje do uczestnictwa w tym nieistniejącym tworze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s